Hizmet Şartları

KadinRehber.Com, ürünlerini ve hizmetlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimizi kullanarak, buradaki şartları kabul etmiş olmuş olursunuz. Bu şartları dikkatlice okumanızı rica ederiz. Hizmetlerimizi kullanma sürecinde tüm politikalara uymalısınız. KadinRehber.Com’nin sunmuş olduğu hizmetleri fenaye kullanmamalısınız. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız ya da hizmetlerimizi kötüye kullandığınız şüphesi ile araştırma başlatmamız halinde, size sunduğumuz hizmetleri askıya alabilir veya durdurabiliriz.

Hizmetlerimizi kullanmanız size hizmetlerimizdeki veya eriştiğiniz içerikteki hiçbir fikri iyelik hakkının sahipliğini vermez. Yazılı tasdik almadığınız yada yasalarca izin verilmediği takdirde hizmetlerimizdeki içeriği kullanamayabilirsiniz.

Sitede kullanımınıza sunulan hizmetleri kopyalama, çoğaltma ve dağıtma hakkınız bulunmamaktadır. Sizin için sunduğumuz hizmetleri kurumunuzun dışında hiç kimsenin kullanmasına izin vermeyin. Aksi davranışlarınız yasal haklarımızı korumamızı gerektirecektir.

Bu şartlar, size hizmetlerimizde yer edinen marka unsurlarını veya logoları kullanma hakkını vermez. Hizmetlerimizde yada hizmetlerimizle beraber görüntülenen hiçbir yasal uyarıyı kaldırmayın, üzerini kapatmayın ve değiştirmeyin. Hizmetlerimizi kullanmanızla bağlantılı olarak size hizmet duyuruları, yönetim fakatçlı iletiler ve diğer detayları gönderebiliriz.

KadinRehber.Com, verdiği hizmetlere bağlı olarak elde ettiği verileri, yasal çerçeve içerisinde kalmak suretiyle kullanma hakkına sahiptir. Ürün ve hizmetleri satın alarak bunu kabullenmiş olmuş olursunuz.

Ürün ve hizmetlerimizi tertipli olarak değiştiriyor ve geliştiriyoruz. Hizmetlerde eklemeler ve değişiklikler yapabiliriz, kimi hizmetlerimizi de kaldırabiliriz veya askıya alabiliriz.

Hizmetlerimiz, yasaların izin verdiği kapsam ve çerçevede kullanılabilir. Hizmetlerimizin yasalara uygun olmayan kullanımlarından hiçbir şekilde KadinRehber.Com görevli değildir. İşbu şartları yada bir hizmet için geçerli olan herhangi bir ek şartı (örneğin yasalarda yada hizmetlerimizde gerçekleşen değişimleri yansıtmak için) değiştirebiliriz. Şartlara düzenli aralıklarla bakmanız gerekir. Bu şartlarda yapılan değişimlerle ilgili uyarmayı bu sayfada yayınlarız. Bir hizmetle ilgili değiştirilen şartları kabul etmezseniz, bizlere ne olursa olsun bildirmeli ve hizmeti kullanmayı durdurmalısınız.

Bu şartlar KadinRehber.Com ile sizin aranızdaki ilişkiyi denetler. Bunlar herhangi bir üçüncü taraf lehine hak doğurmaz. Bu şartlara uymamanız halinde derhal işlem yapmazsak, bu, haiz olabileceğimiz herhangi bir haktan (gelecekte işlem yapmak şeklinde) vazgeçtiğimiz anlamına gelmez.

Belirli bir şart uygulanamaz hale gelirse, bu durum diğer hiçbir şartı etkilemez.

İşbu sözleşmede belirtilen hususlar ile ilgili istenmeyen durumlar ve anlaşmazlıklar çıkarsa, anlaşmazlıkların giderilmesinde İstanbul mahkemelerinin yetkili olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Close