Makyaj

2018 yeni makyaj trendleri

2018'de hangi makyaj trendleri öne çıkacak? Sinem Danabaş 2018 makyaj trendleri ile ilgili önemli bilgiler verdi.

2018 yeni makyaj trendleri

Geniş renk yelpazesi ve varlıklı ürün portföyüyle dikkat çeken kozmetik Inglot Türkiye Mağaza ve eğitim Koordinatörü Sinem Danabaş, yeni sürem makyajına daha çok cesur ve canlı renklerin hakim olacağını söylüyor. Danabaş, “organik fakat bununla birlikte neon ve canlı renklerin de yoğun olarak kullanıldığı bir trend var. Neon göz kapakları, çok renkli ve sıra dışı bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Göz kapaklarını makyajda daha önemli hale getirmek için bu renkler tercih edilebilir. Dudaklarda ise; karamelden, daha koyu tonlara uzanan renkleri görmek mümkün” dedi. Parıltılı makyajın da geri döndüğünü vurgulayan Danabaş, özellikle son dönemlerde aydınlatıcıların elmacık kemiklerinden uzaklaşıp, göz çevresine odaklanmaya başladığını da belirtti.

Inglot yeni koleksiyonlarıyla 2018’e iddialı bir giriş yapıyor

Yoğun ve canlı renkleri son teknoloji bilimsel ürünleri bir araya getirmeyi başaran Inglot’un yeni koleksiyonlarında 2017-2018 makyaj trendlerine uyum elde eden ürünler yer ediniyor. Yeni koleksiyonlarıyla 2018’e iddialı bir giriş yapanInglot’unItalianKiss, GlowOut ve Inglot LAB 1983 adlı koleksiyonlarında yer alan ürünler, güzellik anlayışınıza farklılık getirecek.

Inglot’unItalianKiss Koleksiyonu, genel olarak sıcak karamel tonlarından ilham alıyor ve enerjik turuncular barındırıyor. Koleksiyon, 5 tane FreedomSystem far, 3 tane AmcEyeliner Gel, 3 farklı takma kirpik ve 11 adet HD LipTintMatte ruj serisinden oluşuyor.Caramel ve klasik nude tonlardan, yoğun turuncuya kadar olan renklerle dikkat çeken ruj serisi, siyah renk seçeneğiyle de koleksiyonun odak noktası.

Enerjik renklerden, yoğun ışıltıya

Hem far, hem aydınlatıcı bununla birlikte allık’ı aynı üründe bulmak mümkün mü? Evet, InglotyeniGlowOut serisiyle artık mümkün. Koleksiyonda ışıldamanızı elde eden 3 farklı ürün çeşidi bulunuyor. Softsparkler, bej, kahve renklerinin altın yansımasıyla cildinizin iç parıltısını ortaya çıkarıyor.MediumSparkler, daha romantik pembe-şeftali tonlarında yüz ve vücut için aydınlatıcı olarak kullanılabiliyor. IntenseSparkler ise, bej, kahve, şeftali, lila ve pembe olmak üzere beş farklı tonda yoğun ışıltı sağlıyor.

Cilt bakım koleksiyonu InglotLab 1983’ün ilk ürünleri serum

bununla beraber cildinizi yenilemeye yönelik geliştirilen yepyeni gece ve gündüz serumları yenicilt bakım koleksiyonu InglotLab 1983’ün ilk ürünleri. 30 yılı aşan laboratuvar tecrübesiyle ve uzun süren araştırmalar sonucunda piyasaya sürülen bu seride Hydratingday serum ve Revitalizingnight serum, uzun devam eden nem hissi ve yenileyici etkileriyle kullananlara konforlu bir cilt bakımı deneyimi vadediyor.Her iki serumda parfüm yada boyar madde içermiyor. Koleksiyona ilerleyen dönemlerde yeni ürünler de eklenecek.

Fiyat Listesi;

  • InglotFreedomSystem Far Fiyatı: 25 TL
  • Inglot Kirpik Fiyatı: 40 TL
  • Inglot AMC Eyeliner-Gel Fiyatı: 65 TL
  • Inglot HD LipTintMatte Fiyatı: 80 TL
  • InglotRevitalizingNight Serum Fiyatı: 335 TL
  • InglotHydratingDay Serum Fiyatı: 320 TL
Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikkatinizi Çekebilir

Close
Close